Prof. Piotr Laidler uhonorowany medalem im. Erazma Jerzmanowskiego

Pan Profesor dr hab. Piotr Laidler, Prezes Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego został uhonorowany Medalem im. Erazma Jerzmanowskiego „Zasłużony dla Prokocimia” za ogromny wkład pracy i poświęcenie przy budowie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie

Pan Profesor dr hab. Piotr Laidler, Prezes Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego został uhonorowany Medalem im. Erazma Jerzmanowskiego „Zasłużony dla Prokocimia” za ogromny wkład pracy i poświęcenie przy budowie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Prof. Piotr Laidler jako Prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. Collegium Medicum, był jednym z twórców tego największego w Polsce szpitala klinicznego, którego znaczenia dla mieszkańców Krakowa i całej Małopolski nie da się przecenić. Odznaczenie Pana Profesora to dla nas, Członków Stowarzyszenia Absolwentów UJ, którego Prof. Piotr Laidler jest Prezesem, wielki powód do dumy. Medal im. Erazma Jerzmanowskiego wręczył Prof. Jacek Majchrowski – Prezydent Miasta Krakowa.

Mamy nadzieję, że postawa i osiągnięcia Prof. Piotra Laidlera będą wzorem dla wszystkich studentów i absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Drogi Panie Prezesie, proszę przyjąć nasze najserdeczniejsze gratulacje!!