Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

                                                         

Czcigodna Uczelnio

Krakowskiego grodu,
Coś blaskiem wiedzy
przez wieki świeciła
Zawsze natchnieniem
byłaś dla narodu.
W nim wiara w Ciebie
nieustannie tkwiła
 
(Jan Matuszkiewicz)

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Drogie Absolwentki, Drodzy Absolwenci!

Rok 2024 jest rokiem szczególnym dla Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Mija bowiem 60 lat od momentu powstania naszego Stowarzyszenia. W ramach Jubileuszu odbywa się wiele ciekawych wydarzeń, z których jedno ma szczególny wymiar historyczny.  Po raz pierwszy będziemy mieli okazję spotkać się na Zjeździe Absolwentów UJ otwartym dla wszystkich, którzy ukończyli studia na naszej Uczelni, niezależnie od wydziału czy kierunku. Dlatego w tym miejscu pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w Zjeździe i wspólnego spotkania we wrześniu w Krakowie. 
Zjazd Absolwentów UJ odbędzie się w dniach 14-15 września 2024 r. W programie znajdzie się zarówno część oficjalna, okolicznościowy wykład, poczęstunek, zwiedzanie wybranych miejsc na Uniwersytecie,  ale będzie także czas na spotkania branżowe oraz Bal Absolwenta UJ. Szczegółowy harmonogram wydarzeń znajdziecie Państwo w zakładce Program. 
Wierzymy, że te dwa wrześniowe dni będą doskonałą okazją do integracji środowiska absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, przyniosą niezapomniane chwile, a także przywołają wiele wspomnień i wzruszeń z okresu studiów. 
 

Spotkajmy się we wrześniu w Krakowie!